Waluta
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
W Krainie Świec ...

Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Statystyki
Gości online: 2
Kupując u nas...


Formy płatności
Dostępne w sklepie formy płatności wraz z ich krótką charakterystyką.


Przelew dowolny - płatność dokonywana za pośrednictwem dowolnego banku. Numer konta oraz dane do przelewu otrzymacie Państwa wraz z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Zamówione towary zostaną wysłane niezwłocznie po zaksięgowaniu kwoty zamówienia na naszym koncie.


Gotówka przy odbiorze - płatność dokonywana gotówką bezpośrednio u listonosza lub doręczyciela firmy kurierskiej. W tym wypadku zamówione towary zostaną wysłane niezwłocznie po przyjęciu zamówienia do realizacji. Przy zamówieniach odbieranych osobiście przewidujemy płatność gotówką dokonywaną na miejscu w biurze.


Karty kredytowe - płatność dokonywana za pomocą karty możliwa jest w momencie składania zamówienie i może być dokonana tylko poprzez dostępne systemy DotPay oraz PayPal. System to szybka płatność dokonywana poprzez szyfrowaną stronę witryny płatności. Po wybraniu kanału płatności i po zatwierdzeniu zamówienia zostaną Państwo przeniesieni na stronę swojego banku w celu sfinalizowania transakcji. Wykaz banków dostępnych w systemie:
System  to szybka płatność dokonywana poprzez szyfrowaną stronę witryny, skierowana przede wszystkim dla płatności dokonywanych kartami kredytowymi. Aby dokonać płatności trzeba mieć zarejestrowane konto w systemie PayPal. System obsługuje płatności międzynarodowe również w walutach obcych. Najprostszy i najszybszy sposób dokonywania płatności zagranicznych. Płatność poprzez udostępnione systemy jest najbezpieczniejszą i najszybszą formą. Transakcje realizowane tym sposobem są szyfrowane 128 bitowym połączeniem SSL i nikt nie ma możliwości wglądu w dane realizowanej transakcji. Informacja o dokonaniu płatności jest automatycznie odnotowana w sklepie.
Licznik Odwiedzin: 2196411
Korzystanie z serwisu KrainaMydelek.pl oznacza zapoznanie się i akceptację regulaminu sklepu.

Aktualna Data: 2020-04-08 12:43
© Kraina Mydełek. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.